ARAI CONCEPT-X MAT SİYAH KASK

4,695.19 TL

Havale veya EFT ödemelerinde %5 indirim!

Beden

Beden

Adet
HIZLI KARGO. Saat 15:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir.
ÜCRETSİZ KARGO. 200TL ve üzeri siparişleriniz de kargo ücretsiz!
%100 ORİJİNAL ÜRÜN.
Marka : Arai
Stok Kodu : ARK-182.0033

1980'ler. Çıplak motosikletler.

Sizi diğer herkesten farklı hissettiren bir tarz. CONCEPT-X. O dönemin basit ama agresif tarzını hatırlatan bu kask, Arai Ar-Ge'sinin kalbinden geldi. Şimdi, Arai teknolojileri eski tarzın serin olmasını, tarzlarına ve motosikletlerine uymasını istiyor, ancak modern Arai performansıyla istiyorlar. Concept-X’in kaba sadeliği hayal gücünün ürünüdür, ancak hata yapmayın, retro tarzı Arai’nin katı şirket içi testini geçmesi gerektiğine dikkat çekebilir. Bu yüzden agresif görünümün altında, yüzeyler ve göz atma engelleri arasında kaymak için Arai'nin tescilli çevresel kemeri ile güçlendirilmiş pürüzsüz ve yuvarlak bir şekle sahip, güçlü, hafif bir PB e-cLc kabuğu bulacaksınız. VAS-V vizör sistemi, retro mekanik görünümü ile pürüzsüz bir üst kabuğu en üst düzeye çıkarmak için vizör pivot noktasını düşürerek göz kamaştırıcı performansı artırır. Geçmişe bir baş sallansa da, Concept-X bugünün kaskı. Yeni, eski bir tarz isteyen bir nesil modern binici için hazır - ancak sadece bir Arai'nin sağlayabileceği performans ve konfor.

  Çevresel Kuşaklı e-Kompleks Laminat Yapı (PB e-cLc). Concept-X’in dış kabuğu hafif mukavemet için Çevresel Olarak Kuşaklı e-Kompleks Laminat Yapı (PB e-cLc) kullanır; darbe kuvvetlerini gözden geçirmek ve yaymak için tasarlanmıştır. AR-matını orta tabaka olarak değiştirmek için yeni malzemeler kullanılmıştır, bu da PB-cLc yapısı ile aynı mukavemeti korurken önemli bir ağırlık azalmasına neden olur.

  Concept-X’in zarif dış kabuğu bir sır saklıyor; Arai’nin dahili havalandırma sistemi. Soğutma havası vizör hava deliklerine girer ve yan astarın birleşik Venturi etkisinin yarattığı negatif basınç ile EPS astarındaki gizli çok aşamalı hava kanalı aracılığıyla konfor astarı ve üç üst kuron egzoz deliğinden dışarı çekilir bağlantı noktaları ve boyunluk havalandırması. Ön taraftaki altı delikli yuva, buğulanmaya yakın ve hava akışı için açılır.

  VAS ile, vizör montaj pozisyonu düşürülür ve her iki tapınak alanında ortalama 24 mm ek enerji verir, enerjiye göz atma yeteneğini artıran ideal daha pürüzsüz bir şekil elde edilir. Sonuç olarak bu, kabuğun daha fazlasının Snell standardının test çizgisi boyunca ve üzerinde daha düzgün olmasını mümkün kıldı.

  Sıcak hava egzozunu arttırırken kaskın altında rüzgar gürültüsünü ve türbülansı azaltan hava akışı oluşturur.

  Sıcak havanın EPS astarındaki 3 delikten kasktan İkiz Venturi Egzoz portlarına çekilmesini sağlar.

  Temiz hava, kabuğun bu kritik bölgesinde delik ve darbe emici astar gerektirmeden doğrudan alın bölgesine girebilir. Belirli modellerde havalandırma tapınak alanına kadar uzatılır.

Kredi Kartı
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
2499.04 TL 4998 TL
1693.79 TL 5081 TL
883.82 TL 5303 TL
628.62 TL 5658 TL

Genel İade Ve Değişim Şartları

Ürün iadeleri ve değişimler mutlak suretle orjinal fatura ve orjinal kutu ambalajı ile yapılmaktadır. Orjinal kutusu bozulmuş, motosiklet üzerinde veya açık havada denenmiş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerde iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

Garanti

Mototan Motosiklet, ürünlerin sadece perakende satışını gerçekleştirmektedir. Tüm ürünler üretici firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri bu firmalar tarafından yapılmaktadır. Ürünün garantisinden direkt olarak üretici firmalar sorumludur.

Ürün Yorumları

Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
MAĞAZAMIZDA
Arai Profile-V Bend Red Kapalı Kask

Arai Profile-V Bend Red Kapalı Kask

4,839.88 TL
MAĞAZAMIZDA
Arai Profile-V Tube Red Kapalı Kask

Arai Profile-V Tube Red Kapalı Kask

4,839.88 TL
MAĞAZAMIZDA
ARAI PROFILE-V MODERN GRİ KASK

ARAI PROFILE-V MODERN GRİ KASK

4,116.43 TL
MAĞAZAMIZDA
ARAI RENEGADE-V DRAGON

ARAI RENEGADE-V DRAGON

5,418.64 TL
MAĞAZAMIZDA
Arai Axces 3 Blaze Orange Kapalı Kask

Arai Axces 3 Blaze Orange Kapalı Kask

5,540.32 TL
MAĞAZAMIZDA
ARAI QV PRO BOX YELLOW

ARAI QV PRO BOX YELLOW

6,142.09 TL
MAĞAZAMIZDA
Arai Axces 3 Sense Fluor Kapalı Kask

Arai Axces 3 Sense Fluor Kapalı Kask

5,540.32 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.